Dyvik - USB-hubb
Art.nr.
3385307
102,00 kr
Total pris
kr
USB-hubb produsert av gjenvunnet aluminium med en USB-C-port og 3 USB-porter.
| Artikelnummer | 3385307 |
| Størrelse | 23,5 x 1,5 x 0,8 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Trykkeflate | 8 x 1 cm |
| Vekt | 0.031 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1913 |
| Inkommande v.37, 2026 | 5000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

